Застудою зазвичай називають цілу групу гострих запальних захворювань верхніх дихальних шляхів. Найчастіше вони виникають через переохолодження, тому трапляються у холодну пору року. Саме тоді організм ослаблений і виснажений, а люди більшу частину часу проводять у закритих приміщеннях, обмінюючись вірусами і бактеріями. Ломота в тілі, закладеність носа, першіння в горлі – це одночасно і перші симптоми застуди, і сигнал про те, що варто вжити найрішучіших заходів, аби якнайшвидше покращити свій стан. При гострих респіраторних вірусних захворюваннях картина розвитку інша, втім як і прогнози. ГРВІ починається різко, стан погіршується стрімко, окрім цього підвищується температура, сідає голос, сльозяться очі. Та найприкріше те, що збагнути причини цього стану непросто. ГРВІ може спричинити може будь-який з двох сотень респіраторних вірусів, що потрапляє в організм людини повітряно-крапельним шляхом.
Симптоми ГРВІ та грипу, схожі: нежить, кашель, першіння в горлі, підвищення температури. Типовий грип завжди починається з пропасниці, сильного головного болю, різі в очах, слабкості у м’язах, ломоти в суглобах, стрімкого зростання температури аж до 39-40 градусів. Слідом за ними з’являються нежить, сухий кашель, почервоніння горла. Лихоманка триває приблизно 4 дні. На грип може захворіти будь-хто, та найуразливіші, як правило, діти дошкільного віку та літні люди. У групі ризику також хворі, що мають хронічні недуги легень, нирок, серцево-судинної системи, страждають на порушеннями обміну речовин та мають імунну недостатність. Звісно, що цим категоріям населення найважливіше уникати велелюдних місць та дотримуватися правил індивідуального захисту та дезінфекції, аби не захворіти.
Втім, ці правила актуальні абсолютно для всіх. Тому, аби не заразитися, потрібно:
• Мити руки після відвідування будь-яких громадських місць, транспорту, дотиків до дверних ручок, грошей, оргтехніки на робочому місці, перед їдою чи під час приготуванням їжі. При цьому важливо намилювати щонайменше 20 секунд, не оминаючи проміжки між пальцями, а потім ретельно змити все та гарно висушити.
• Торкатися до обличчя та очей лише у разі нагальної потреби та щойно вимитими руками.
• Використовувати дезінфектори на спиртовій основі для очищення рук, якщо немає доступу до води і мила. При необхідності дотику до очей та носа застосувати одноразову серветку
• Одягати одноразову медичну маску у велелюдних місцях і транспорті. Змінювати маску на нову – кожні 2-3 години
• Надавати перевагу гладким зачіскам у велелюдних місцях: розпущене волосся здатне увібрати на себе віруси.
• Уникати близьких контактів і перебування в одному приміщенні з людьми, що мають видимі ознаки ГРВІ (кашель, чхання, виділення з носа).
• Обмежити привітальні рукостискання, поцілунки і обійми.
• Проводити вологе прибирання будинку щодня, при цьому не нехтувати обробкою дверних ручок, вимикачів, панелей управління оргтехнікою.
• Пити більше рідини.
• Дотримуватися здорового способу життя, дбаючи про повноцінний сон, збалансоване харчування та постійну фізичну активність.
• Регулярно провітрювати і зволожувати повітря в приміщенні, в якому перебуваєте.
Паралельно слід зміцнювати свій імунітет. Зокрема, активізувати захисні сили організму допоможе Мультигрип Вітамін С.
Активний компонент засобу — вітамін С — має імуномодулювальні властивості. У кожній шипучій таблетці він міститься у кількості 1000 мг. Ця ударна доза дає змогу значно підвищити захисні сили організму, отже сприяє одужанню. Таблетка швидко розчиняється у воді і має приємний смак малини або чорниці.
Мультигрип Вітамін С застосовують для дорослих і дітей віком від 14 років. При цьому рекомендована добова доза становить для дітей від 14 до 18 років ½, а особам з 18 років – 1 шипучу таблетку, попередньо розчинену у 200 мл води. Курс та термін споживання у кожному конкретному випадку визначає лікар.
Реклама дієтичної добавки. МУЛЬТИГРИП вітамін С, не є лікарським засобом. Є застереження при застосуванні — дивись листок-вкладиш. DMUA.MUL.20.06.01.