1. Головна
  2. >
  3. Multigrip Фіто
  4. >
  5. Multigrip Фіто з ехінацеєю

Оберіть MULTIGRIP та ознайомтесь з інструкцією

мультигрип multigrip
Multigrip
Фіто
з ехінацеєю
мультигрип multigrip
Multigrip
Фіто
з ехінацеєю

MULTIGRIP® PHYTO with echinacea

Рецептура за розробкою Дельта Медікел Промоушнз АГ, Швейцарія

Склад на 1 саше:

активні інгредієнти: екстракт кореня ехінацеї пурпурової 100 mg (мг) (3-6:1), вітамін С 150 mg (мг), екстракт плодів чорниці звичайної 160 mg (мг) (3-6:1), екстракт листя плюща звичайного 100 mg (мг) (5-7,5:1), екстракт кореня алтеї лікарської 100 mg (мг) (3-6:1), екстракт суцвіть липи серцевидної 50 mg (мг) (3-6:1), екстракт квіток мати-й-мачухи звичайної 50 mg (мг) (3-6:1), ефірна олія евкаліпта 25 mg (мг), ефірна олія чебрецю 10 mg (мг), ефірна олія м‘яти перцевої 10 mg (мг), ефірна олія імбиру 5 mg (мг), цинку сульфат 9 mg (мг);

допоміжні речовини: підсолоджувачі: декстроза, мальтодекстрин. Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування:

застосовувати в якості дієтичної добавки для дітей віком від 6 років і дорослих як додаткове джерело вітамінів, сапонінів, флавонових глікозидів, ефірних олій та органічних кислот, що сприяють покращенню загального стану організму та підвищенню імунітету при гострих респіраторних інфекціях, застуді та грипі; сприяє загальному зміцненню імунної системи в період сезонних захворювань.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

вживати дітям від 6 до 12 років по 1 саше 2 рази на добу; дітям від 12 років і дорослим по 1 саше 3-4 рази на добу, розчинивши в 100 ml (мл) гарячої кип‘яченої (не окріп) води та ретельно збовтавши перед споживанням. Рекомендована тривалість застосування становить 4-7 днів, доза та термін  споживання можуть бути збільшені лікарем. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Активні компоненти, що входять до складу MULTIGRIP® PHYTO with echinacea / МУЛЬТИГРИП® ФІТО з ехінацеєю, мають протизапальні та імунномодулюючі властивості.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не рекомендовано застосовувати продукт в період вагітності та грудного вигодовування, при запаленні нирок. Не застосовувати продукт при непереносимості певних цукрів або при діабеті І типу. 

Не є лікарським засобом.

Форма випуску:

порошок для орального розчину в саше №10.

Маса нетто 1 саше:

14 g (г) ± 5 %.

Строк придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 15 °С до 25 °С в сухому, захищеному від прямого сонячного світла і недоступному для дітей місці.

Виробник:

ПП «Чарлі», Україна, 61064, м. Харків, вул. Полтавський шлях 123, тел.: (057) 751-80-34 для ТОВ «Дельта Медікел», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола 43, тел.: (044) 593-33-55

MULTIGRIP/МУЛЬТИГРИП – зареєстрований знак для товарів та послуг Дельта Медікел Промоушнз АГ (Швейцарія).

Склад на 1 саше

Рекомендації щодо застосування

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Застереження при застосуванні

Форма випуску

Маса нетто 1 саше

Строк придатності

Умови зберігання

Виробник

Меню